آموزش ساخت کابل دیتا برای وریفون

کابل مخصوص دیتای وریفون 680 مخصوص نصب اپلیکیشن

کابل دیتای وریفون مخصوص نصب اپلیکیشن

کابل مخصوص دیتای وریفون ؛ دستگاه های کارتخوان سیار وریفون جزو پر استفاده ترین دستگاه های کارتخوان سیار در کشور می باشند. دو مدل وریفون ۶۷۰ و وریفون ۶۸۰ که جزو دستگاه های کارتخوان سیار محبوب هستند بخاطر کارکرد بالای انها توسط پذیرنده هر از چند گاهی ممکن است مشکلاتی اعم از نرم افزاری و سخت افزاری برایشان بوجود ید که عمده ترین این مشکلات با یکبار فلش کردن ساده برطرف می شود.

فلش کردن دستگاه های کارتخوان سیار وریفون بسیار ساده است و هر کسی می تواند فریمور مخصوص این دستگاه های را فلش کند. اما مهمترین مشکل در روند این کار کابل رابط دیتای وریفون می باشد.

ساختار کابل دیتای وریفون بگونه ایست که بصورت عمده تولید نشده و در دسترس نیست لذا شرکت ما بر این شده که این خلا بازار را برطرف کرده و با تولید کابل دیتای وریفون و در دسترس قرار دادن این کابل مخصو فلش کردن این دو مدل دستگاه کارتخوان سیار برای همه هزینه تعمیر و ریختن نرم افزار دستگاه های کارتخوان سیار و ریفون را کاهش دهد.

جنس کابل دیتای وریفون از کیفیت بالایی برخوردار است و بدون نگرانی از خرابی آن میتوان تا مدتها از آن استفاده کرد. این کابل با استفاده از چیپستی که در درون ان تعبیه شده سازگاری با انواع کارتخوان سیار وریفون ۶۷۰ و ۶۸۰ را داراست.

آموزش ساخت کابل مخصوص دیتای وریفون 680

تیم پایا پوز برای استفاده افراد مبتدی نیز آموزش اپ زدن انواع کارتخوان سیار بخصوص دو برند مطرح پکس و وریفون را در سایت قرار داده که با مراجعه به آموزشهای ما می توانید از این آموزشها استفاده کنید.

این آموزشها به صورت کاملا جامع و ساده اپ زدن و رفع تمپر انواع کارتخوان سیار را در بر می گیرد. جهت اطلاعات بیشتر به صفحه آموزهای ما مراجعه کنید.

 

رایگان – خرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با کارشناس فروش