دانلود نرم افزار تغییر سریال کارتخوان سیار پکس PAX S90

دانلود نرم افزار تغییر سریال کارتخوان سیار پکس PAX S90

دانلود نرم افزار تغییر سریال کارتخوان سیار پکس PAX S90 و دیگر مدل های P58 , p90 , S58 همراه با فیلم آموزشی

دانلود  نرم افزار تغییر سریال ، بسیار بوده که کارگزاران با سریال های معیوب دستگاهای کارتخوان سیار خود رو برو می شوند که همین معیوب و مشکل دار بودن سریال باعث شده دستگاه را نتوان به انبار شرکت PSP وارد نمود و تخصیص داد.

تنها راهی که در چنین مواقعی به فکر می آید جابجایی دستگاه کاتخوان سیار است. اما این جابجایی خود هزینه ای در بر دارد و عاقلانه نیست برای معیوب بودن یک سریال مخدوش یا مشکل دار یک دستگاه کارتخوان سیار را از چرخه فروش خارج کرد.

لذا راهی که ما به شما پیشنهاد می کنیم تعمیر و تغییر سریال دستگاه با سریال سالم می باشد که این امر خود نیز فقط با پروگرم کردن دستگاه امکان پذیر بود. اما نرم افزار تغییر سریال کارتخوان سیار پکس PAX S90 را به شما پیشنهاد می کنیم که به راحتی می توانید سریال انواع کارتخوان سیار و ثابت برند پکس را تعمیر و تغییر داد.

سلب مسئولیت:

لازم به ذکر است تمامی مسئولیتهای تغییر سریال با خود فرد بوده و شرکت پایا پوز هیچگونه مسئولیتی چه از لحاظ خرابی و چه از لحاظ حقوقی در قبال خرابی دستگا های کارتخوان که توسط این برنامه تعمیر می شوند را نداشته و نمی پذیرد.

دستگاه های کارتخوان سیار و ثابت پکس از جمله محبوب ترین کارتخوان های موجود در کشور می باشند که طرفداران زیادی را بخاطر کارکرد و کیفیت بالا برای خد کسب کرده اند.

این برند با طراحی دستگاهای کاربردی و زیبا همیشه توانسته حتی سخت گیرترین پذیرندگان را نیز راضی کرده و با عملکرد خوب دستگاهای کارتخوان خود نظر هر پذیرنده ای را بخود جلب کند

شرکت پایا پوز ارائه دهنده انواع کارتخوان سیار برندهای معتبر پکس و وریفون و دارای تیمی مجرب و کارشناسان فروش متخصص اماده پاسخگویی به نیازهای دوستان عزیز می باشد.

نکته : فیلم کامل آموزشی در پکیج موجود می باشد

آموزش اپ زدن دستگاه های پکس

آموزش ساخت کابل مخصوص اپ زدن برای دستگاه پکس تک پورت

خرید کابل مخصوص اپ زدن برای دستگاه پکس تک پورت

60000 تومان – خرید
تماس با کارشناس فروش