دانلود اپ پاسارگاد مخصوص دستگاه آنفو ANFO AF70

دانلود اپ پاسارگاد مخصوص دستگاه آنفو ANFO AF70

دانلود اپ پاسارگاد مخصوص دستگاه آنفو ANFO AF70 مدل قدیمی

دانلود اپ پاسارگاد مخصوص دستگاه آنفو ANFO AF70 همراه با فایل آموزشی ، این اپ برای کارتخوان سیار وای فای دار آنفو AF70 می باشد و سوییچ آن نیز برای شرکت فناپ است

دستگاه کارت خوان سیار دو سیم کارته وای فای دار آنفو ANFO AF70 محصول برند آنفو و تولید کشور چین است که با کیفیت بالایی تولید و ساخته شده است این دستگاه بر روی سه سوئیچ شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد شرکت پرداخت نوین و شرکت ایران کیش ارائه می شود که توسط شرکت پایا اهواز به پذیرندگان ارائه می شود.

با توجه به این امر که دستگاه کارتخوان سیار آنفو af۷۰ برای فعال سازی نیازمند اپلیکیشن مخصوص خود است در نتیجه شرکت پایا پوز با ارائه اپلیکیشن مخصوص این دستگاه به پذیرندگان محترم و همکاران گرامی روند فعال سازی این دستگاه را تسهیل نموده.

لازم به ذکر است که این آموزش تنها برای دوستانی است که از تخصص کافی برخوردار می باشند و آشنایی کاملی نسبت به دستگاههای کارتخوان دارند در نتیجه دوستانی که می خواهند برای کنجکاوی اپلیکیشن دستگاه خود را تعویض کنند این امر توصیه نمی‌شود و شرکت پایا پوز هیچ گونه مسئولیتی در قبال خرابی های احتمالی بر عهده نمی گیرد.

برای نصب اپلیکیشن کافیست فایل مورد نظر را دانلود کرده و با اجرای فایل نصبی اپلیکیشن مورد نظر را بر روی دستگاه کارتخوان سیار خود نصب و اجرا نمایید.

اپلیکیشنی که در این آموزش برای پذیرندگان و همکاران گرامی ارائه شده اپلیکیشن شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد می باشد و دیگر اپلیکیشن های این دستگاه نیز متعاقباً توسط این سایت در آینده نزدیک ارائه خواهد شد.

امیدواریم که از این آموزش بهترین استفاده را برده و کلیه ایرادات ایراد های دستگاه کارتخوان سیار خود را بتوانید به بهترین شکل ممکن برطرف کرده و از استفاده از دستگاه کارتخوان سیار خود بهترین استفاده را ببرید

ورژن : v1.4.0_000325

39000 تومان – خرید
تماس با کارشناس فروش