فروش بهترین کارتخوان های سیار در سال 1399 در ایران | طهران پوز

هر آنچه که باید در مورد کارتخوان بیسیم بدانید

امروزه با رشد روز افزون تکنولوژی در زندگی مردم ، امور بانکی نیز دستخوش تغییرات شده اند به صورتی که پول کاغذی بیشتر جای خود را به سیستم الکترونیکی داده. حال با توجه به این امر کارتخوان های بانکی بصورت گسترده در بین کسب و کارهای کوچک و بزرگ و هر آنچه که مستلزم پرداخت است رشد چشم گیری داشته است.همین امر باعث ورود انواع کارتخوان با کارایی های متفاوت به کشور شد که از مهمترین آنها کارتخوان های سیار است و به خاطر کاربرد خاص آنها طرفداران بیشماری نیز در بین صاحبان کسب و کارها داشته است.

اما چه چیزی باعث این محبوبیت شده؟ مهمترین قابلیت کارتخوان سیار نوع اتصال آن و استفاده از باطری است که مجموع این موارد نیاز به برق و کابل تلفن ندارد و با یک سیمکارت ارتباط آن با سرور بانک برقرار می شود و با شارژ کردن باطری آن نیز دیگر محتاج به پریز برق در کنار خود نیستید و بدون هیچ گونه نگرانی می توان آن را جابجا کرد. همین دو قابلیت کافی بود که کارتخوان سیار گوی سبقت محبوبیت را از برادیر قدیمی خود که کارتخوان ثابت بود را برباید و این محبوبیت کارتخوان سیار باعث کمبود آن در بین شعب بانکها شد ، بانکها نیز با توجه به درخواست بیشتر مردم برای دریافت این نوع کارتخوان شرایط خاص و البته بصورت امانی را در دستور کار خود قرار دادند. این روند ارائه کارتخوان سیار ، مشتریان را نیز با مشکل روبرو ساخت که از جمله این مشکلات می توان به عوامل زیر اشاره کرد:

نداشتن جواز کسب برای صاحبان کسب و کار

گردش مالی بالا

داشتن حداقل 200 تراکنش در ماه

و مهمتر از همه کمبود خود دستگاه کارتخوان سیار

این قوانین دست و پا گیر گرچه روند ارائه کارتخوان سیار را نظم بخشید اما طیف خاصی از صاحبان کسب و کارهای کوچک و البته پر تراکنش را که بخاطر نوع کسب و کار خود جواز کسب نداشتند، و کاربردی بودن این نوع کارتخوان از اصلی ترین وسایل پرداختی آنها محسوب می شد را با مشکل روبرو ساخت. همین امر باعث شد بعضی از شرکتهای PSP بر آن شوند که شرایط را راحتر کرده و کارتخوان سیار را قبلاً بصورت محدود و امانی در اختیار متقاضیان قرار میگرفت بصورت تملیکی در اختیار متقاضیان این نوع دستگاه قرار دهند.

جدای از قابلیت مالکیت دائمی که این کارتخوان ها نسبت به نمونه های مشابه که در شعب عرضه می شدند داشتند قابلیت اتصال ان به هر نوع حساب بانکی عضو شتاب است، بدین صورت که شما ملزم به انتخاب حساب و یا بانک خاصی نیستید و هر کدام از بانکهای عضو شتاب را برای سوییچ دستگاه کارتخوان سیار خود می توانید انتخاب کنید.

دیگر مزیت این گونه کارتخوان های سیار نسبت به نمونه های بانکی نداشتن حداقل تراکنش در ماه است. این خصوصیت بر آن شده که کسب و کارهایی که نیازمند تراکنشات کم در ماه هستند مانند رانندگان کامیون و یا فروشندگانی که در مواقع خاصی از کارتخوان سیار خود استفاده می کنند را خواهان این گونه کارتخوان نسبت به نمونه بانکی ان کند.حال شرکت فن آوا کارت که یکی از شرکتهای PSP بانکیست از جمله این شرکتها جهت ارائه دستگاهای کارتخوان سیار به هم میهنان گرامیست.

شرکت حامی الکترونیک سینا نماینده رسمی شرکت فن آوران اینیاک وابسته به شرکت فن آوا کارت این امکان را برای هموطنان عزیز بوجود آورده که با شرایط راحت و با کمترین مدارک از مزایای این گونه کارتخوان ها استفاده کنند.کارتخوان سیار ، مهمترین مزیت کارت خوان سیار شرکت حامی الکترونیک سینا تملیکی بودن آن است که همین امر پذیرنده را از قوانین دست و پا گیری که شعب بانک برای وی وضع می کردند رهایی می یابد و پذیرنده می تواند بدون ترس از کم بودن تراکنش خود از دستگاه کارتخوان سیار استفاده کند. از دیگر مزایای این کارتخوان ها اتصال آن به تمامی حسابهای بانکی عضو شبکه شتاب می باشد. به این صورت که پذیرنده آزاد است نوع حساب و نوع بانک خود را جهت اتصال به کارتخوان انتخاب کند.

اینکه باید بپذیریم کارتخوان بانکی تاثیر بسزایی در سیستم بانک داری کشور ایفا کرده شکی نیست،حال این سوال پیش خواهد آمد که کارتخوان های بیسیم خود به تنهایی چه تاثیر بر روند کسب و کارهای خرد و کلان دارند.

بگذار شروع بحث را اینگونه آغاز کنیم که آیا در این چند سال اخیردیگر مثل گذشته پول نقد همراه خود حمل می کنید یا خیر؟ خب مسلماً جواب خیر است چون داشتن پول نقد چه در کیف دستیتان باشد چه در جیب شلوارتان و چه در کیف پولتان نسبت به گذشته معایبی دارید که همه به آن واقفیم. از جمله این معایت احتمال گم شدن و حتی دزده شدن در اماکن شلوغ و البته تخمین دقیقی از این که چه میزان خرج کرده ایم را نیز شامل می شود.

حال با رشد تکنولوژی و بانک داری الکترونیک و رشد کارتخوان های بانکی این مشکلات تا حدودی برای همه قابل حل شده و کارتخوان ها نیز این احساس را بما می دهند که دیگر نیازی به پول نقد همراهمان نیست و با یک کارت بانکی کارمان راه می افتد.

در این بین کارتخوان بیسیم با توجه به قابلیت سیار بودنش کم کم جای خود را در بین صاحبان کسب و کارها باز کرد. سیستم بیسیم آن و مهمتر از همه نبود وابستگی آن به خط تلفن باعث شد کارتخوان بیسیم از دید خیلی ها وسیله ای کاربردی تلقی شود.شما برای کار با کارتخوان بیسم فقط به یک سیمکارت نیاز دارید که بتواند اتصال کارتخوان با سرور بانک را برای تراکنش مالی فراهم آورد. با توجه به شرایط اقتصادی ایران و بیشتر شدن کسب و کارهای سیار نیاز به این گونه کارتخوان ها نیز بیشتر شده بطوری که بیشتر شعب بانکها با کمبود دستگاه مواجهند.

با توجه به مسایلی که ذکر شد داشتن یک کارتخوان بیسیم برای هر کسب و کاری نیازی مبرم و حیاتیست.چه بسیار فروشندگانی که بخاطر نداشتن کارتخوان بیسیم و نبود پول نقد در این شرایط بد اقتصادی و فروش سخت کالا همان تعداد مشتری نیز که به آنها سر می زنند را نیز از دست می دهند

آما چاره کار کجاست؟ شرکت حامی الکترونیک سینا با توجه به نیاز بازار اقدام به فروش کارتخوان های بیسم نموده که با یک تماس می توانید نسبت به اطلاع از شرایط واگذاری اطلاع حاصل کنید

پس با ما در تماس باشید

فروش ویژه انواع کارتخوان بیسیم و پوز شخصی

انواع کارتخوان بیسیم و پوز شخصی

وریفون 675

وریفون 675

دستگاه کارتخوان بیسیم مدل وریفون 675 محصول شرکت وریفون می باشد که توسط طهران پوز به پذیرندگان ارائه می شود.

این دستگاه کارتخوان بیسیم از جمله کارتخوان های بیسیم پر طرفدار در ایران و جهان می باشد که طی سالهای گذشته توسط شرکتهای PSP مورد استفاده قرار گرفته و امتحان خود را پس داده است.

این دستگاه کارتخوان بیسیم در رنگ مشکی و صفحه نمایش رنگی بزرک و با کیفیت می باشد. جنس بدنه کارتخوان بیسیم وریفون 675 از پلاستیک محکم و فشرده می باشد که در برابر ظربه مقاوم است.

کارتخوان بیسیم وریفون 675 با سوییچ شرکت پرداخت الکترونیک پارسیان به پذیرندگان محترم ارائه خواهد شد. این شرکت PSP زیر مجموعه بانک پاسارگاد بوده و تاییدیه مدارک در این شرکت PSP بین 3 تا 5 روز کاری زمان خواهد برد.

جهت خرید دستگاه بیسیم وریفون 675 با ما

تماس بگیرید

وریفون 680

وریفون 680

کارتخوان بیسیم مدل وریفون 680 از جمله کارتخوان های بیسیم لمسی در کشور است که طرفداران مخصوص خود را دارد.

این کارتخوان بیسیم در دو رنگ نقره ای و کربنی با صفحه نمایش لمسی و کارکرد فوق العاده سریع ، چه از لحاظ آنتن دهی و چه از لحاظ سرعت یکی از بهترین کارتخوان های بیسیم موجود در کشور است

این کارتخوان بیسیم در کنار ظرافتی که دارد بسیار مقاوم است و به ندرت گزارش خرابی آن اعلام شده و به جرات می توان گفت هر کاربر و پذیرنده ای که از کارتخوان بیسیم وریفون 680 استفاده می کند از آن راضی و به کارکرد این کارتخوان بیسیم اعتماد کامل دارد

جهت خرید دستگاه پوز بیسیم وریفون 680 با ما

تماس بگیرید

پکس S90

پکس S90

بدون شک کارتخوان بیسیم پکس S90 یکی از بهترین و کارتخوان های بیسیم موجود در کشور است و هر پذیرنده ای که جویای خرید کارتخوان بیسیم را داشته باشد نام ان را شنیده . و هر کسی که با آن کار کرده باشد شیفته سرعت و کارایی این دستگاه کارتخوان بیسیم شده است

این کارتخوان بیسیم در چند مدل عرضه شده که فعلا مدل ساده و GPRS آن در کشور ما موجود می باشد.

سادگی این کارتخوان بیسیم در کنار سرعت تراکنش بالا و البته مقاومت بالای آن در برابر ضربه این کارتخوان بیسیم را به بهترین دستگاه کارتخوان برای مشاغل سیار تبدیل کرده

صفحه نمایش این دستگاه کارتخوان بیسیم در دو مدل رنگی و سیاه و سفید است که هیچ تفاوتی با هم ندارند و تنها تفاوت این دو مدل دستگاه کارتخوان بیسیم به همان صفحه نمایش خلاصه شده و رنگی بودن صفحه نمایش هیچ تاثیری در سرعت و کارایی دستگاه کارتخوان بیسیم پکس S90 ندارد

جهت خرید دستگاه کارتخوان بیسیم پکس S90 با ما

تماس بگیرید

پکس S910

وریفون 675

کارتخوان بیسیم پکس S910 نیز همانند پکس S90 از محبوبیت بالایی برخوردار است و توسط اکثر شرکت های PSP در اختیار پذیرندگان قرار میگیرد.

این دستگاه کارتخوان بیسیم در سه رنگ سبز ، آبی و مشکی ارائه شده و هز لحاظ کارایی و سرعت هیچ گونه تفاوتی با هم ندارند

دستگاه کارتخوان بیسیم پکس 910 در چند سال اخیر که وارد بازار شده چنان عالی کار کرده که از انتخابهای اول هر پذیرنده ای می باشد.

سرعت تراکنش بالا کنار باطری قوی و خوشدست بودن آن ، این کارتخوان بیسیم را همچنان محبوب در بین انواع کارتخوان بیسیم قرار داده

جهت خرید دستگاه کارتخوان بیسیم پکس S910 با ما

تماس بگیرید

پکس S910 Mini

پکس S910 Mini

کارتخوان بیسیم پکس S910 Mini همانند کارتخوان بیسیم پکس S910 می باشد فقط در اندازه کوچکتر.

صفحه نمایش این کارتخوان بیسیم سیاه و سفید می باشد و شاید بجز اندازه که کمی کوچکتر از کارتخوان بیسیم پکس S910 است فرقی آنچنانی با این دستگاه ندارد

بخاطر کوچکی در اندازه مخزن رول آن به 5 متری تغییر کرده که با کم کردن متراژ رول های کارتخوان سیار معمولی می توان مخزن رول این کارتخوان سیار را شارژ کرد

جهت خرید کارتخوان بیسیم پکس S910 Mini با ما

تماس بگیرید